A fegyházlelkész

2019. május 30-án, csütörtökön 18.00 órakor a soproni Elit moziban ismét vetítésre került "A fegyházlelkész" című film. A filmet a Lions Club Sopron kezdeményezésére újra Sopronba hozták és az Elit moziban jótékonysági vetítésen az érdeklődők megtekinthették.

A kezdeményezés mellé állt a Sopron Lady Lions Club, a Rotary Club Sopron és a Rotary Club Sopron Pannónia is. A vetítésen felajánlott adományokat a szervezők jótékony célra fordítják.

A sopronmedia.hu írása a filmről ide kattintva olvasható.