Adventi vásár 2014.

Sopronban az Önkormányzat szervezésében 2014. évben is megrendezésre került a Fő téren az adventi vásár. A Lions Club jótékonysági standja a Fő tér 5. Járási Hivatal előtt várta a vendégeket. Tagtársaink a soproni borászok által felajánlott vörösborból készült forralt borral és lila hagymás zsíros kenyérrel kínálták az érdeklődőket.

A vásárra készülődve már november 22-én vendégül láttuk azokat a soproni borászokat, akiknek felajánlásaira ez évben is számítunk. A rendezvényre az Ottó Pince Répcefői soron levő vendéglátó helyiségében került sor, ahol Nagy Tamás elnök üdvözölte a megjelent gazdákat. Külön köszönetet mondott a felajánlásokért és a folyamatos támogatásért.

A „hivatalos részt” követően sor került a vacsorára, majd megkezdődött a kötetlen beszélgetés és borkóstolás. Vendégeink bemutatták új és népszerű boraikat. Megkóstolhattuk például a Vincellér Kft, a WineLife Kft, az Iváncsics Borászat és az Ottó Pince palackozott borait.

A Kisalföld.hu cikkét itt olvashatja: http://www.kisalfold.hu/soproni_hirek/jotekonysagi_forralt_bor_sopronban/2410378/