Családi évköszöntő vacsora 2019

Január első csütörtök estéje hagyományosan az úgynevezett “családi vacsora” időpontja a Soproni Lions Clubnál. Ekkor az urakat párjaik is elkísérik az ülésre.

Így történt ez a 2019. évben is. A Perkovátz-ház különterme volt az esemény helyszíne. Kulbert Gábor elnök köszöntötte a megjelent tagokat és a kedves feleségeket.

A megnyitót követően Bunyevácz Róbert kincstárnok tájékoztatót adott az adventi forralt boros kínálás eredményességéről és a klub pénzügyi helyzetéről.

A rövid hivatalos programot követően vacsorával egybekötött kötetlen beszélgetéssel telt el az este.