Diák támogatás

A Soproni Lions Club elnöke átadta annak a soproni diáklánynak a club által megszavazott támogatást, aki nehéz családi körülményei miatt maga tartja el magát diákmunkákból, ugyanakkor az érettségire is készül. A támogatáson felül Balogh Sándor a véradáson kapott felajánlásokat nyújtotta át. Egy leendő tagunk pedig a véradás felajánlásának összegét duplázta meg és küldte el a diáklánynak.

Kívánjuk, hogy a diáklány szorgalma ne lankandjon és életkörülményei pozitív irányba változzanak. Kívánunk hozzá kitartást és sok sikert!