Feleségeink jótékonykodása 2018

2018. december 13-án a Lions Club Sopron tagjainak feleségei a Sopron és Környéke Család- és Gyermekjóléti Ellátás Intézetében jótékonykodtak. A rászoruló családok gyermekeinek ajándékokat: könyveket, süteményt és egyéb édességeket, valamint játékokat vittek.

A hölgyek rövid műsort adtak (mese, vers, zene, tánc), majd átadták az ajándékokat. Ebben az évben is, mint mindig, a bentlakó gyerekek is műsort adtak a vendégek tiszteletére és szórakoztatására. Ezt követően mindenki kiválasztotta a neki leginkább tetsző ajándékot és vidám beszélgetéssel folytatta az estét. Klubunk szándéka, hogy minden évben megpróbáljuk szebbé tenni a hátrányos helyzetű családok számára is a közelgő ünnepeket.