Hölgyek jótékonykodása

2013. december 17-én a Lions Club Sopron tagjainak feleségei a Sopron és Környéke Család- és Gyermekjóléti Ellátás Intézetében jótékonykodtak. A rászoruló családok gyermekeinek ajándékokat: könyveket, süteményt és egyéb édességeket, valamint játékokat vittek és az intézményt pénzadománnyal is támogatták. Szemerey Tamás tagtársunk citerázott és karácsonyi dalokat énekelt. A hölgyek emellett verseket szavaltak és meséket olvastak a gyerekeknek azzal a szándékkal, hogy ezzel is szebbé tegyék számukra a közelgő ünnepeket.

Ide kattintva a Pulzus TV tudósítását láthatja: