Jótékonysági futás Sopronban 2019

2019 . március 24-én, vasárnap negyedik alkalommal rendezte meg a soproni Paddy Sportegyesület és a Rotary Club a Szent Patrik napi jótékonysági futást. A szervezők az esemény bevételét három súlyosan sérült soproni fiatal és családja részére ajánlják fel. A futók 5,6 kilométeres távot teljesítettek a belvárosban, ezen kívül egy két és fél kilométeres sétával is részt lehetett venni az eseményen. A Soproni Lions Clubot Balogh Sándor képviselte.

A Sopron Lady Lions Club tagjai is ott voltak, írásuk itt olvasható.