Koszorúzás 2018.

A nemzeti sírkert program keretén belül korábban is felkarolt Tóth Ágoston Rafael sírját ismét rendbe tette a Soproni Lions Club tagsága Dr. Károlyi György hatékony közreműködésével, hogy a Magyar Honvédség Geoinformációs Szolgálatával és a Geodéziai és Geofizikai Kutatóintézet képviselőivel együtt tartandó megemlékezésen méltó képet mutasson.

A Tóth Ágoston Rafael születésének 206. évfordulója alkalmából 2018. október 25-én 11 órakor megrendezett ünnepségen Kulbert Gábor elnök mellett Bors Dániel, Budai József, Freiler László, Kiss Árpád, dr. Ocsák József és Vörös Ákos képviselte a clubot.

Vörös Ákos bevezetőjét követően Molnár József alezredes úr méltatta Tóth Ágoston Rafael életútját és munkásságát, majd a résztvevők elhelyezték koszorúikat a síremléken.