Koszorúzás 2019.

A nemzeti sírkert program keretén belül korábban is felkarolt Tóth Ágoston Rafael sírját ismét rendbe tette a Soproni Lions Club tagsága Dr. Károlyi György hatékony közreműködésével, hogy a Magyar Honvédség Geoinformációs Szolgálatával együtt tartandó megemlékezésen méltó képet mutasson.

A Tóth Ágoston Rafael születésének 207. évfordulója alkalmából 2019. november 7-én 11 órakor megrendezett ünnepségen Czingráber József, Freiler László és Dr. Károlyi György képviselte a clubot.

Dr. Károlyi György bevezetőjét követően a résztvevők elhelyezték koszorúikat a síremléken.