Őszi képzés Balatonkenesén

A Soproni Lions Club küldöttei is részt vettek 2019. november 8-10-én a balatonkenesei Honvéd Üdülőben megtartott Lions képzésen, ahol a hazai és nemzetközi kommunikáció volt a fő téma. Azok számára, akik a tavalyi képzésen nem tudtak részt venni, ismét bemutatásra került az országos szövetség által kifejlesztett új elektronikus külső és belső kommunikációs felületek használata.

Klubunkat Boronkay Gusztáv, Budai József és Freiler László képviselték.

A galéria fényképeit a Magyarországi Lions Tagok Közössége Facebook oldaláról kölcsönöztük.