Lions Squash Open 2019 - A verseny

Április 13-án nyolcadik alkalommal, nagy érdeklődés mellett zajlott le a jószolgálati squash verseny.

Ahogyan azt megszokhattuk, a főszponzor, a szponzorok és versenyzők adományaiból összegyűlt ajándékokat a Tóth Antal Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola, Kollégium és Pedagógiai Szakszolgálat sérült tanulói kapják.

Az előző két fordulóból bejutott csapatok ez alkalommal kvíz vetélkedőn vettek részt, melynek kérdéseit az előző fordulók kérdéseiből állították össze a szervezők. most azonban semmilyen segédeszközt nem vehettek igénybe. Kizárólag emlékezetükre hagyatkozhattak. A vetélkedőt a 6.a. osztály csapata nyerte, hiba nélkül.

A squash-verseny 15 fő induló létszámmal kezdődött el, győztese  Tremmel Gábor lett, aki a soproni Balogh Sándort győzte le a döntőben. A bronzérem Sáli Barnabás nyakába került. Negyedikként a győrből érkezett Milkovics László végzett.

A mérkőzések alatt az előtérben értékes tombolatárgyak is gazdára leltek.

Gratulálunk minden résztvevő, a műsorban közreműködő gyereknek, valamennyi sportolónak és köszönetet mondunk a szervezőknek, pedagógusoknak, támogatóinknak.

A rendezvényt a Lions Club Sopron szervezte. Köszönjük Balogh Sándor zónaelnök, tagtársunk lelkiismeretes munkáját, aki nélkül a verseny nem jött volna létre.

Köszönet a szponzoroknak, akik: a 8 éve támogatást nyújtó Ileana Barbara (City Coffee Lounge), Fojtyik József (Séf-Mogul Étterem, a versenyzők ebédjéről gondoskodik), a Mega Sport Club (a verseny helyszínét biztosítja), és a verseny új patrónusa, a Security Patent (képviseli Milkovics László).

Az eseményt a Sopronmédia is végigkövette. Tudósításuk nézhető és olvasható.