Pódiumelőadás, ismét óriási sikerrel

Klubunk másodjára szervezte meg „Házhoz jön a színház” akciónkat, mellyel idősotthonokba viszünk pódiumelőadásokat.

Márciusban a Szent Benedek Idősek Háza volt a helyszín, ahol nagy érdeklődés mellett adta elő a Petőfi Színház két művésze, Ács Tamás és Papp Attila, a Silentium – a csendtől a szóig című, Wass Albert életművéből összeállított darabot.

Óriási sikert volt.

Köszönjük Pataki András direktor úrnak is, aki azonnal a kezdeményezésünk mellé állt.

Hír kategóriák

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Lions Club Sopron

Adószámunk:
19113674-1-08
Számlaszám:
116340070488600034000001

cím: 9400 Sopron,
Napos utca 2/D

Hogyan lehet Lions Club tag?

A lions klubtagok idejüket és a képességeiket felajánlva segítik, erősítik a közösségeiket. A Lion a jószolgálati munka tapasztalatain keresztül új képességeket szerezhet, tartós barátságokat köthet, találkozhat igazi kihívásokkal, és sokat tanulhat, fejlődhet a feladatok megoldása során.

További információk a belépésről vagy Lépj velünk kapcsolatba