Rotary-séta 2020

A Lions Club Sopron tagjai – Budai József elnök, Czingráber József és Freiler László – is részt vettek a Soproni Rotary Club 2020. október 23-i, hagyományos rendezvényén, melynek helyszíne ez alkalommal a Soproni Egyetem botanikus kertje volt.

A séta az egyetem főbejáratától indult 10 órakor, melynek során végigjártuk a botanikus kert emlékműveit és híres növényeit. A sétát Kui Bíborka és dr. Sarkady Sándor vezette. Végül a a résztvevőket lilahagymás zsíros kenyér, aprósütemény és forralt bor, tea várta a Ligneum látogatóközpontban.

Az adománygyűjtés célja a soproni gyermekotthonok és a Soproni Kórház támogatása volt.