Vakszüret Sopronban 2020

A Lions Club Sopron a 2020. évben második alkalommal rendezett a Vakok és Gyengén látók Egyesülete tagjai részére szőlő szüretet.

Balogh Sándor tagtársunk már kora reggel tűz fölé helyezte azt a bográcsot, amelyben az ebédet kezdte főzni. A 9 órakor megkezdett program bevezetőjeként Budai József elnök köszöntötte a jelenlevőket. A koccintást követően a szőlőfürtök leszedésével folytatódtak az események Hauer Erik borász (régi és rendszeres támogatónk) ültetvényében. Természetesen a préselés és must kóstolása sem maradhatott el. A pörkölt jó időzítéssel éppen akkor készült el, amikor már mindenki farkas éhes volt.

Köszönjük tagtársaink szervezőmunkáját, Balogh Sándornak az ebédet, Hauer Eriknek a lehetőséget, a Sopron Lady Lions Club tagjainak a segítséget és az egyesület tagjainak az aktív részvételt. A rendezvényt szeretnénk a jövőben is évente ismétlődően megrendezni.