Véradás a Gyermek- és Ifjúsági Központban

A Lions Club Sopron is részt vett 2019. november 28-án az Országos Vérellátó Szolgálat által szervezett véradó napon, ahol a Lions asztalnál anonim módon kitöltött adatlapok alapján felmérést végeztünk a 2-es típusú cukorbetegség kockázatával kapcsolatban. Bors Dániel és Herczeg Ágoston tagtársaink tájékozatást adtak az érdeklődőknek a Lions Clubok tevékenységéről, a cukorbetegségről és annak megelőzéséről, valamint kérésre vércukorszint mérést végeztek.