Családi évköszöntő vacsora 2020

Január első csütörtök estéje hagyományosan az úgynevezett “családi vacsora” időpontja a Lions Club Sopronnál. Ekkor az urakat párjaik is elkísérik az ülésre.

Így történt ez a 2020. évben is. A Perkovátz-ház különterme volt az esemény helyszíne. Dr. Ocsák József elnök köszöntötte a megjelent tagokat és a kedves feleségeket.

A megnyitót követően Bunyevácz Róbert kincstárnok tájékoztatót adott az adventi forralt boros kínálás eredményességéről és a klub pénzügyi helyzetéről, majd Boronkay Gusztáv tagtársunk, jelenlegi kormányzó ismertette az országos programokat és a klubunkat érintő eseményeket.

A rövid hivatalos programot követően vacsorával egybekötött kötetlen beszélgetéssel telt el az este.